Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg az Interfood-...

Mennyire éri meg az Interfood-tól rendelni? Nagyjából mennyivel drágább, mintha magamra főznék?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Hacsak nem 1300-1400Ft-ból jön neked is ki egy adag étel, jóval :)


Hülyeség a magadra főzéssel összevetni, ez egy kényelmi szolgáltatás.

2022. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nyilván belekalkulálnám azt is, hogy többe kerül, de legalább nem nekem kell bajlódnom a főzéssel és a bevásárlással még meló után másnapra. Csak kérdés, hogy mennyivel drágább. Én nem szoktam főzni, maximum rizst meg valami gyorsfagyasztott husit, szóval nem vagyok tisztában az árakkal, hogy adagonként mi mennyire jön ki.
2022. febr. 4. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Csak a hozzávalók árát nézve minimum a duplája, de inkább 2,5-3x, attól függően, hogy mi az étel.


Plusz az is hozzájön, hogy a magadnak főzöttből annyit eszel, amennyit kívánsz, a rendelősből meg azt a kb. 450g-ot, amit adnak.

2022. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szóval egy kikötés, hogy naponta frisset akarsz?
2022. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Hu, bár másnapra az se friss.


De akkor miért nem lehet olyat ami jó 2 napra? Ha 3 sok is.

Csak meg kellene tanulni főzni kicsit jobban. Vagy időt fektetni jobban.

Rizsnél egy nagyobb adag főzelék se hosszabb idő.

Saját fasírt is fagyaszthato hozzá, aztan elővenni, ha kell.

2022. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utálok főzni, nem akarok azzal vesződni még 2-3 naponta se, egyszerűen nem szeretnék időt fordítani rá.
2022. febr. 5. 08:40
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor még tok mindegy, mennyire jön ki
2022. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező, eleve ott dől a teóriád, hogy aki háztartást vezet, az nem naponta futkos munka után a boltba, hanem tervszerűen havonta-2 hetente rászán 1-2 órát és bevásárol.

Legfeljebb kenyeret, vagy friss gyümölcsöt veszi meg sűrűbben.

Arra meg, hogy kinek "éri meg" rendelni kaját, millió válasz van.

Annak mindenképpen megéri, akinek az ideje olyan drága, hogy míg főzne, addig annak a 10x-ét megkeresi.

Annak is megéri, akinek már mindene megvan, tehát nem kell fognia a pénzt.

Egy biztos, az ételrendelés nem a spórolásról szól, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy neki az belefér vagy sem.

2022. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

A 6-os válaszod alapján Kérdező, nem is értem, hogy miért tetted fel a kérdést?

Neked nyilván megéri, mert megment az éhhaláltól és ennyi!

2022. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálok főzni,soha nem is érdekelt.Egy időben én is Interfoodtól rendeltem,de kb2-3éve áttértem a Teletálra:sokkal változatosabb és egy nagy adag kaja max1500,és vannak igen különlegesek is.Imádok enni,hál istennek nem vagyok hízékony,és élvezem,h mindennap más finomságot ehetek.Nem is értem a legtöbb embert,h tudja napokig ugyanazt enni?Persze családosoknál nyílván nem fér bele a legtöbb helyen a rendelés naponta v az étterem.
2022. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!