Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretnék váltani egészségeseb...

Szeretnék váltani egészségesebb étrendre,de az édesítős,rosttartalmú dolgok felfújnak,hogy lenne célszerűbb váltani?

Figyelt kérdés
Nemrég fél évig próbálkoztam a diabetikus dolgokkal,de állandóan felfújódtam,fájt a hasam sokszor. Mivel édesszájú vagyok sokat sütöttem édesítővel és egyéb márka termékekkel.Célom a fogyás is,ami sikerült is pár kg-t leadni,viszont ez miatt a felfúvódások miatt sajnos abbahagytam..nemtudom hogy miként vagy mivel lenne érdemes próbálkozni már. Örülnék pár jó tanácsnak(:

2022. febr. 8. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell édesítővel helyettesíteni a cukrot. Inkább csökkentsd az édesség és süti mennyiségét, gyakoriságát.
2022. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Haszbnálj cukrot és tarts mértéket.
2022. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az édesítő semmivel sem egészségesebb a cukornál. Egyszerűen egyél kevesebbet, az önkontroll nem atomfizika.
2022. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy cukorbeteg, nem kell édesítő.


A rostos ételekhez meg fokozatosan hozzá kell edzeni a szervezetet. Ahogy pl egy maratonra idő kell felkészülni, a sok rost emésztéséhez is hozzá kell szokni.


Ne úgy csináld, hogy egyik nap csak fehér rizs, meg fehér kenyér meg hús, másik nap reggel délben este saláta. Amit most eszel, abból egy icipicivel kevesebbet rakj a tányérodra, és MELLÉ kezdj el zöldségeket pakolni.

2022. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj nálam a cukorbetegség enyhe formában van jelen..sajnos terhesen az voltam.

Illetve szinte az egész család az :(

Ezért is szeretnék vigyázni

De köszönöm a véleményeket

2022. febr. 12. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!