Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szóltak már meg étel miatt?

Szóltak már meg étel miatt?

Figyelt kérdés

Munkahelyen mondjuk amiatt, hogy

egy héten át ugyanazt etted, hogy meddig eszed még, nem fordul ki a szádból, ez szerintem már nem lehet jó...



2022. febr. 25. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Egy időben gyakran reggeliztem ugyanazt, arra több embertől jöttek a megjegyzések, hogy "má megen ugyanaztat eszed, há de mér". Nem nagyon érdekel a véleményük, attól még azt ettem eddig is, ami jólesik, és nem fogok ezen pár akadékoskodó miatt változtatni.
2022. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igazad van! magasan t.jni kell mások véleményére én is azon vagyok.
2022. febr. 25. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Irodában dolgozom. Ez mindig téma, de azt eszek, ami jól esik. Nem nagyon érdekel :D Aki akar úgyis beleköt bármibe.
2022. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Erősen túlsúlyos vagyok, pedig nem eszem össze-vissza, sem kifejezetten zsírosan vagy szénhidrát dúsan (nyilván becsúszik ez-az, különben nem lennék ekkora, de alapvetően odafigyelek). 3 hónap után kérdezett rá az a kollégám, akivel minden nap együtt ebédeltünk, hogy amúgy én tényleg csak ennyit eszem és nem maradok éhes sali után? 😄
2022. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

"Aki akar úgyis beleköt bármibe"

Sajnos így van, nemcsak étel miatt szóltak már meg, ha nincs is gond, akkor is kitalálnak vmit... Már nem izgat, krákogjanak, én meg élem a boldog életem :D Pl. ugyanazt reggelizem nap, mint nap :)

2022. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2022. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálam az a bajuk, hogy milyen rengeteget eszek.. mondtam is nekik, hogy ez ugyanúgy 1db zsemle, csak függőlegesen van szeletelve.. :D

Leülök kis 3 szelet magvas kenyérrel , 10 deka szalámival és 1 szem felvágott paradicsommal és megkapom, hogy de jó nekem fiatalnak, hogy ennyit ehetek... nem normálisak! Amúgy szeretek enni, de attól, hogy elő van véve fél kg zsír még nem fogom elfogyasztani!!! :D

2022. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Munkahelyen még soha, normális kollégáim vannak.

A családom és a párom családja viszont minden találkozásnál belém kötnek az étkezésem miatt. (Nem eszek húst - nincs ideológiai oka, csak nem szeretem. Ők pedig emiatt úgy kezelnek, mintha valami elmeháborodott szektás vegán lennék.)

2022. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
95%
Csak néhány diákmunkás helyemen, amikor a közös konyhában ettünk. Én nagyon vékony vagyok és mindig megkaptam, ha valami egészségesebbnek, "fogyis kajának" titulált dolgot ettem épp, hogy minek fogyózok, így is sovány vagyok. Nem értettem, hogy attól hogy ehetnék szinte bármit, miért ne ehetnék épp magvas zsömlét vagy salátát ha egyszer azt kívánom. Persze ők megsértődtek volna, ha én szólok be, hogy minek tolják befelé a szalonnát meg a pörit mikor így is túlsúlyosak, de ők bármikor úgy érezték hogy csesztethetnek egy vékony embert a kajájával.
2022. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Svájcban élek, itt teljesen normális dolog, hogy az ember étteremben ebédel. Tényleg a legtöbb helyen van relativ olcsó ebédmenü, nyilván drágább, mint az otthonról vitt szendvics, de nem ver földhöz, ha heti 2-3x ott ebédel az ember. Olyan kantin-jellegű árak vannak a legtöbb helyen délben.

A kollégáim szólnak be rendszeresen, hogy miért nem megyek velük enni, miért otthonról viszem a kaját. El szoktam magyarázni, hogy nekem baromi sok az az adag, amit a szomszéd étteremben adnak, tényleg finom, de egyszerűen nagy pocséklásnak érzem, hogy a felét sem tudom megenni, és kaját kidobni engem nagyon rossz érzéssel tölt el. Olyankor elgondolkodnak, hogy tényleg, ők sem tudják megenni, ez mekkora gáz már olyan sok kaját kidobni, és olyankor egy ideig csönd van. 2 hét múlva kezdik a b@sztatást elölről.

2022. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!