Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit adjak a kislányomnak,...

Mit adjak a kislányomnak, hogy nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
Kislányom most múlt egy éves. Még soha nem aludta át az éjszakát. Eddig nagyon jó evő volt, mindent megevett, de úgy 11 és fél hós korától úgy döntött, neki semmi nem kell. Piciket eszik, és mindent csak válogat. Szerencsére attól még gyarapszik. Este viszont alig birom megvacsoráztatni, és így éjszaka is nagyon sokszor felkel. Akkor tejcsizik, de nem győzöm, és szerintem ez számára is egészségtelen, hogy egész éjjel működjön a szervezete és semmit ne aludjon. Február végére várom a kistesót, és szeretném, ha addigra rendben lenne ez az alvásgond, mert nem szeretném, ha a picit felébresztené... SEGÍTSETEK! Kétségbe vagyok esve!
2010. szept. 12. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat bizony erre mar regen megkellett volna tanitani, hogy az ejszaka az alvas ideje, s nem az evese!


Ha eddig ejszaka megszokta, hogy ehet, akkor nehez lesz, de lekell szoktatni errol a szokasrol, es az most nem lesz egyszeru, de muszaj.


Mar 2 honapos kortol nem lett volna ejszaka etetni, de mosst is ellehet kezdeni leszoktatni.


Ejjel ha felebred, akkor adjal Neki kamilla teat, de tejet nem, mert valoban a gyomranak is kijar a pihenes.

Aztan hagyod sirni es nem veszed fel.

Egy hetig fog nyugoskodni, sirni, orditani is, de nem szabad felvenni, s aztan 1 het mulva kb. abba fogja hagyni!

De ne sajnald meg es ne vedd fel! Nem egyszeru, de kikell birnod, ha pihenni szeretnel.

2010. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Még annyit hozzá,hogy ha nem eszik rendesen,akkor vidd el az asztaltól és a következő evés idejéig ne kapjon semmit. Nasit sem! Ha éhes lesz,akkor fog rendesen enni. Este pedig kapjon rendes vacsorát:kenyeret valamivel.
2010. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Régen vidéken pálinkába áztatott kenyeret adtak neki.Persze nem úgy értem,hogy te is tedd ezt:)Szerintem igaza van az elsőnek.
2010. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Végre értelmes válaszok! Majd mindjárt jönnek a "ne hagyd sírni" anyukák, ne hagyd összezavarni magad! Az első a jó.
2010. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mi is erre gondoltunk, bár nehéz lesz, de tényleg mindenkinek ez az érdeke. :) Majd apát kiküldjük addig a másik szobába :)
2010. szept. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!