Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi igazság van abban, hogy ha...

Mi igazság van abban, hogy ha a nyers hús már büdös, de NAGYON JÓL megsütjük, akkor nyugodtan megehető?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik a szaga.
2011. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
max, ha szénné égeted, de akkor már ugye megenni se igazán akarod ;)
2011. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ebben semmi igazság nincs ez egy baromság!!A bomló anyag a hullaméreg nem tűnik el a sütéssel!!!A gomba órákig való főzés után nem mérgez???Vannak vegyületek amik nem bomlanak még 250 fokon sem, alapvető kémia.
2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Biológiai szempontból igaz....,de frásznak lenne hozzá gusztusa.
2011. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kutyának bátran lehet romlott húst adni. Ha marha, akár nyersen is, ha viszont disznó, meg kell főzni. A kutya emésztő rendszere kifejezetten jól viseli a romlott húst.
2011. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tévében egy műsorban az országos főállatorvos mondta, hogy bizonyos hőfokon megfőzve, előtte ecetben áztatva ehetővé teszik " egyesek", akár a dögkútból kiszedett állatok húsát is. és semmi bajuk nem lesz...

de engem a hideg is kiráz tőle.

2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A romák azt mondják porhanyósabb a húsa,,Nem éri meg dobd ki vagy tényleg ad a kutyádnak ha van..
2011. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a neten rákeresel, rengeteg cikk jön fel arról, hogy a dögkutakat megdézsmálják...
2011. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamit magára adó ember el sem gondolkozik azon, hogy megegye-e a büdös húst. Fertőzések melegágya, nem beszélve az undorról.
2011. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Fujj, ahogy olvastam a kommenteket, nagyon felfordult a gyomrom (részben, mert eszembe juttatta a tegnapi hús szagát). Az utóbbi időben másodszor fordult elő, hogy lejárati időn belül már büdös volt a hús. A férjem azt mondta, hgoy jóóóóól süssem meg, és akkor semmi baj nem lesz. Ezt már máskor is mondta, bár nem emlékszem, hogy mire. Én mindig azt mondom neki, hogy ha a sz*rt jóóóól megsütöm, abból sem lesz élelmiszer, de annyira mondogatja a magáét, hogy gondoltam, megkérdezem.

Természetesen azonnal kidobtam a szemetesbe, egyébként.

2011. nov. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!