Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legundorítóbb...

Mi volt a legundorítóbb dolog, amit ettél vagy ittál?

Figyelt kérdés
Nekem a legrosszabb ilyen élményem az volt, amikor egy kis forralóban melegítettem vizet az instant kávémnak, és utólag kiderült, hogy a sógornőm nem mosta el rendesen meleg vízzel, használt olajmaradvány Földöntúlian borzalmas kávé volt.
2022. márc. 1. 18:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy szó lemaradt. Szóval olajmaradvány volt benne.
2022. márc. 1. 18:24
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Ez első kortyot kiköphetted volna, ha érezted! Ha meg nem érezted, akkor nem mindegy?

...és a kérdésre:

Tudatosan semmi undorítót nem eszem-iszom, hogy aztán a közétkeztetés keretén belül iskolában, kórházban, üdülőkben mit nyomtak le a torkomon, azt fedje homály!

2022. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%

Ló kaka XD 16L

Mersz vagy Merszeztünk :D

2022. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kiköptem utána, de mély nyomot hagyott az íze.
2022. márc. 1. 18:45
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hortobágyi palacsinta. Késő délután tértünk be a menzára és ez volt az egyik fogás, ami még maradt. Sose ettem még hortobágyi palacsintát azelőtt és azt hittem, azért van savanykás íze, mert alapvetően ilyen. Hát nem azért volt. Pár óra múlva elkezdett fájni a fejem, majd este 8 körül a vécét kormányozva köszönt vissza a fogás.
2022. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Zsurek. Lengyel nemzeti étel, egy leves. A főtt tojástól a kolbászon át a gombáig minden van benne, színe és szaga mint a felmosóvíz. Vendégségben voltam, igazán próbáltam leerőltetni belőle valamennyit a házigazda kedvéért, de gyorsan rosszul lettem az undortól.
2022. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Iskolai menza. (Mindegy melyik, mert szerintem mindegyik ugyanaz, csak másmilyen formája van.)

De ha csak egy étkezés, akkor a sógornőm paprikás krumplija, ami szerintem tömegpusztító fegyverként is megállta volna a helyét.

2022. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Kocsonya
2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
Gomba
2022. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 flora08 ***** válasza:
90%
Bográcsos birkapörkölt. Nem szedték le róla a faggyút, (elnézést, hogy így fogalmazok, de) az egész környék bűzlött tőle. Tudom, valaki úgy szereti, de számomra borzalmas volt.
2022. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!