Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok rendelni Foodpandáró...

Szoktatok rendelni Foodpandáról? Szerintetek mennyire lett drága az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, elég gyakran. Drágult, ez igaz, de sajnos minden más is.
2022. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden drágább lett. Én inkább azért nem rendelek, mert az utóbbi időben több, mint egy óra, mire kerítenek egy futárt.
2022. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Drágább is, szarabb is, át is bäsznak, ha tudnak. Már nem érdemes.


Amúgy is a legtöbb étteremnél dupla árszabás van. Ha Pandán, Wolton, vagy máson keresztül rendelsz, akkor kétszer annyit is fizetned kell. Plusz a kiszállítás (ami csak ritkán ingyenes, de akkor be van építve az árba), plusz a futárnak a jatt.


Mindezért sokszor még a kajádat sem hozzák ki maradéktalanul.


Összességében: sokkal jobban megéri főzni, vagy az adott étterembe elmenni, és elvitelre kérni az ételt.


Időben sem több, csak picit meg kell mozdulni.


Fele ár, rövidebb idő, korrekt átadás.

2022. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld!


#3 Egyetértek. Sajnos főzéshez az alapanyagok is drágábbak lettek, de legalább nincs összecsapva és garantáltan tiszta is a kaja, a konyha... :D Azért még rendelek így is, de már kevesebbszer és én is inkább helyben kérem az étteremben elvitelre, szerencsére van a közelben több jó is.

2022. márc. 4. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább te kérd! Időben tényleg nem több, pénzben és átverésben viszont kevesebb. Sokkal!
2022. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!