Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel tudnám helyettesí...

Hogyan/mivel tudnám helyettesíteni a kávét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rászoktam arra, hogy reggel kávét iszom, hogy egész napra felpörögjek. És a gond az, hogy nekem ez még túl korai vagyis inkább a szervezetemnek. És azt kérdezném, hogy hogyan tudnám ugyanezt a hatást - bármivel - kávé helyett elérni? 15L
2010. szept. 12. 19:40
 1/10 anonim válasza:
tea,ginseng
2010. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez a helyettesítés már mániákus szintet ölt. Megkérdik cukrot mivel helyettesítsem? Ezer és egy dolgot akarnak helyettesíteni.Egy normális kávét semmivel nem lehet helyettesíteni úgy hogy az élettani hatása azonos legyen.
2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fekete tea.
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azzal helyettesíted, hogy nem iszol :) Többet alszol, kipihened magad, és a szervezeted lassan megszokja, hogy nem kap kávét.
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy a koffeines teák, vagy én nemrég próbáltam ki egy új teát, ami nem koffeines, gyógynövényes, de élénkítő hatása van, lapacho tea, Naturland termék, eddig nagyon bevált.
2010. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fekete tea, de azt olvastam h reggelente egy alma nagyon jó(felpörget meg ilyesmi), és abban koffein sincs!
2010. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a koffeinfüggőség nem olyan durva, néhány hét alatt leszokik róla a szervezet. Tehát ha néhány hétig kibírod, hogy kicsit fáradt vagy akkor utána nem kell már helyettesítened :)
2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál eredeti zöld teát cukor nélkül natúr. Amellett, hogy élénkít még zsíréget is.
2010. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg igaziból azt értem, hogy miért akarod lecserélni a kávét? Akarsz helyette egy másik felpörgetőt, akkor meg arra fogsz vágyni minden reggel :) Akkor már maradj a könnyen beszerezhető kávénál :D
2010. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. szept. 17. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!