Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fel tudjuk használni a pattoga...

Fel tudjuk használni a pattogatott kukoricában lévő kalóriát?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire?
2022. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy kerülendő szénhidrát forrás lehet-e vagy tömegelésnél megengedhetem-e.

Valaki egyszer azt mondta hogy az emberi szervezet nem hasznosítja a benne lévő kalóriát.

2022. márc. 13. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:
474 kcal van a csomagolására írva.
2022. márc. 13. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Biztos nagy tudású szakértő volt az illető. Szerintem meg nyugodtan egyél kukoricát, mert "hasznosítani" fogja a szervezeted a benne lévő kalóriákat, jelentsen ez a te olvasatodban bármit is.

Tömegelsz? Akkor biztos egy szteroidokat használó versenyző testépítő vagy? Ha viszont nem, akkor se az ilyen szintű túlgondolásra, se az ilyen szintű trollkodásra nem volna szükséged. Meg ezt a tömegelős dolgot is elfelejteném. De mindegy, nincs humorom belemenni.

2022. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak szeretnék tisztán kajálni és a testsújomhoz mérten bevinni annyi kaját ami szükséges.

Versenyzőnek kell lennem ahhoz,hogy célom legyen minősi tömegelést csinálni?

Nem akarok trollkodni,sem kötekedni,egyszerűen megkérdezem ami érdekel.

Azon gondolatmenet alapján tettem fel a kérdésem,hogy ha ilyen kalória értéket ilyen egyszerűen be tudok vinni,akkor az jó többlet lehetne-e,ha meg akarom támogatni a bevitt kalóra mennyiséget. Árban is jó meg könnyű megenni. Lehet ennek értelme vagy hagyjam?

2022. márc. 13. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan egyél kukoricát, nyugodtan kajálj tisztán (a piszkos, koszos ételt én se eszem meg), és nyugodtan írd a "testsúj" szót LY-vel!
2022. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!