Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik étel vagy ital ízét unod?

Melyik étel vagy ital ízét unod?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 07:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Attól még, hogy Afrikàban éheznek és én félreteszem az ételt, mire odaérne, megpenészedne!"


Kedves kérdező! Itt nem erről a szakállas "márpedig Afrikában éheznek" dologról van szó. 🙂 (Sok helyen éheznek a világban, nem csak Afrikában)


Itt arról van szó, hogy az ember becsülje meg magát és azt, hogy van mit ennie még akkor is, ha az sokszor ugyanaz az étel. Itt kezdődik a tisztelet.

(A tisztelet annak érzése és magatartása, aki valakit, vagy valamit tisztel, valaki vagy valami érdemének, értékének vagy jelentőségének elismerését és megbecsülését fejezi ki őszintén, odaadással és szívvel-lélekkel.)

2022. márc. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát, ez egy nagy szentalemenista lesarkìtàsa a dolgoknak. Az üzemi konyhán, a konyhás utolsó kizsigeréséből létrejött moslékra nem leszek hálás.
2022. márc. 20. 10:44
 13/14 flora08 ***** válasza:
Több is van. Hajlamos vagyok rákattanni egy-egy termékre, végül rájuk sem bírok nézni. Ilyen volt a Hajdú joghurtsajt (azóta már más a neve), az aldis gyümölcsös szelet (5 db van egy dobozban, a márkájára nem emlékszem), a Pöttyös kakaó, a mozzarellás pizza a Lidl-ből, és a Vitalis zabkása.
2022. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jaj, nekem is volt ilyen, a müllermilch
2022. márc. 21. 17:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!