Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minden napos ebédkiszállítás?

Minden napos ebédkiszállítás?

Figyelt kérdés

Heti 3 napot vagyok home officeban és a sok teendő mellett nincs időm ebédet főzni (sgyedül élek)

Gondoltam,hogy egy menüs oldalról rendelek ezekre a napokra ebédet (előre lehet megrendelni és minden nap ugyanakkor kiszállítják.)

A gond csak az hogy az akbérletben ahol élek, nincs kaputelefon és egy zárt rácsos folyosó is van,tehát nem tud bejönni.

Az megoldható ebben az esetben,hogy telefonon minden nap rámcsörög a futár amikor megérkezett és lemegyek a kajáért?

Vag nagyon gáz ilyet kérni?

22N



2022. márc. 20. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha rendszeres vendég vagy ugyanott (tehát nem ilyen fúdpandás viszonteladóknál, hanem a konkrét étteremben)

akkor amelyik helyen ez "gáz" azzal nem érdemes foglalkozni.


Ha heti 3-szor rendelsz ugyanott, alap a személyes kontakt, és az ilyen helyzetek gördülékeny megoldása.

-egy vendéglátós-

2022. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi cityfoodnál szoktunk rendelni, ott lehet megjegyzést írni a futárnak, illetve ha felhívod a központot, tudnak hozzájuk kontaktot is adni. Szóval tudsz vele egyeztetni, hogy szóljon, vagy ha az épületbe bejut, akkor hol tudja otthagyni (simán lehet pl. hogy más is rendel a házból, és akkor az ő kapukódjával bejár, és akkor nem számít, hogy neked nincs).

A legtöbb ebédkiszállítós helyen ugyanez a metódus. De nem kell ezek mellett se elköteleződni, rendelj 2-3 napra, és meglátod, beválik-e.

2022. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a futárral, nálunk pl megoldható volt, kértük, hogy csak csörögjön egyet, mikor letette, mivel felénk rendszeresen ellopták az otthagyott kajákat egy időben, ha nem mentünk érte hamar.
2022. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En regebben egy negylakasos tarsashazban laktam, ott se volt rendes csengo, ugyhogy beakasztotta a kapukilincsre belulrol es felhivott, hogy betette az ebedet :)
2022. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

kb két hete megválasztoluk ezt a kérést

beíro szépen kommentbe az infókat a szállításhoz és ha hív, lemész

2022. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta a Jófalat-tól rendelünk.Nagyon korrektek. Igaz, Barion-nal előre fizetek, a futárral nem is találkozok, mert minden nap mi vagyunk az első címe, én meg olyan korán még nem kelek fel. Van egy karabiner a rácson, oda akasztja a kaját, én meg péntekenként ott hagyok neki egy borítékot a heti jattal. Igaz, ez nem a kérdésedre válasz, csak azért írtam hogy az ilyen cégeknél azért rugalmasak. Ja, és a honlapjukon megvan minden egyes körzet futárjának az elérhetősége, így bármikor lehet velük egyeztetni.


De egy olcsó, egyszerű megoldás: Vegyél egy vezeték nélküli csengőt, amit nem kell sehova felszerelni! A külső egységet egyszerűen a rácsra ( vagy mellé a falra) ragasztod a saját ragasztófelületével, ami nyom nélkül eltávolítható, a belső egységet meg egyszerűen egy szekrény tetejére teszed. 1-2 ezer forintos tétel, és nem csak az ételszállítás miatt érné meg.

2022. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, attól még, hogy fix időben szállítják még nem feltétlenül emberiben is. Hozzám hajnal 5 előtt érkezik a futár, mert az ő útvonalán biztos az elsők között vagyok. Másokhoz meg fél 12-re ér el.


A lezárt folyosóra való legegyszerűbb megoldás az, hogy azt mondod neki, hogy előtte tegye le, te meg kimész érte amikor eszedbe jut. Ha nem tróger házban élsz, illene nem ellopniuk más lakóknak.

2022. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ilyen helyeken alap, hogy ha kéred, felhívnak, hoyg vedd át a kaját. Nekem eszembe sem jutna nyitott folyosón vagy hasonló helyen hagyni, amit meg akarok enni!
2022. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor odaér a futár és sehol sem talál csengőt akkor alap, hogy hív téged. De ha mégsem, akkor meg kell beszélni vele
2022. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi rész ahova tudnék kommentet vagy üzenetet írni a futárnak,kintaktot se adnak meg ,ezért is kérdeztem.

Remélem majd felhív ha ideér és látja higy nincs megsdva kapucsengő.

2022. márc. 21. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!