Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Halvát vásárolni...

Hol lehet Halvát vásárolni Budapesten? Eddig sehol nem láttam sajnos. Román, ukrán megfelel, nem kell egzotikus. Esetleg lehet cukormentes. II-III. ker előnyben (webshop nem érdekel)

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Budapesten nem tudom, de itt vidéki nagyvárosban, én egy bio élelmiszereket forgalmazó boltban szoktam venni, úgyhogy esetleg próbálj ott is ilyen típusú üzletet keresni!
2010. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kérdetem ezt máshol korábban. Egy tipp: Nagyvásárcsarnok, Fővám tér, alagsor, Keleti áruk boltja. Nekem is ezt a tippet adták, ott tényleg tudtam venni 2 évvel ezelőtt.
2010. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A körúton a Horizont (régen Híradó)mozi mellett egy török boltban, illetve a Baross utcában az Orczy tér közelében egy arab családnak van delikáteszboltja. Mindkét helyen van halva. (Én meg a rahát-lókumot szeretem, ezt leresve botlottam beléjük)
2010. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én már vettem cba-ban is, műanyag, kerek dobozban árulták 3-400 Ft körül volt, a diabetikus polc és édességek környékére rakták.
2010. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CBA? Kösz majd megnézem én is ott! (én írtam a Fővám tért). Ugyanis azóta nálunk is nyílt Keleti bolt, így itt is van, de csak nagy 400 grammos 700 körüli áron, és inkább egy 400 Ft-os 200 gramm körüli kéne nekem.
2010. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tuskó, ósan, lidliben görög napokon, cba, kora, (nemzetközi konyhánál van)
2010. szept. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!