Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az emberi fogyasztásra szánt...

Az emberi fogyasztásra szánt rovarokból kiszedik valahogy a kakit, mielőtt megeszik?

Figyelt kérdés
Mostanában többször szembejött velem itt gyakorin a rovarevés téma. Engem az az egyetlen dolog zavarna benne, hogy a rovarokat - gondolom - nem kibelezve eszik meg, hanem minden belső szervükkel együtt, ezáltal a még ki nem kakilt ürülékükkel együtt is. Vagy ezt kiszedik belőlük valahogy fogyasztás előtt? Erről még nem láttam, hogy bárhol szó esett volna, mindig csak megenném/nem enném meg a téma. De az elfogyasztott rovarürülék csak engem tart vissza? :D

2022. ápr. 6. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Persze, előtte beöntést adnak nekik 🤣
2022. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm az infót, hasznos volt! :)
2022. ápr. 6. 12:41
 4/6 anonim válasza:
100%
Az ilyen pici pirított apró halaknak se, meg van még jó pár ilyesmi... De azért rendesen átmosták... A rovarnal ezeket külön tenyésztésben, direkt olyan dolgokkal is etetik hogy ne okozzon gondot (kivéve Afrikában de azt engedjük el)
2022. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az apróbb halakból és a rákokból se szedik ki (azt hiszem a csigákból se), semmi újdonság nincs ebben. Megfelelő dolgokkal etetik előtte.
2022. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a szardiniából kiszedik? Azt is egybe eszed meg.
2022. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!