Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy készűl a törökméz? Vagy...

Hogy készűl a törökméz? Vagy ugyanúgy méhek készítik? Akkor meg milyen növénynek a porából készítik? Hogy ennyire szilárd marad?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Karamell + szodabikarbóna


De a google elsőre kidobta volna

2022. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #2 amugy szerintem tök mind1 hova írom ki, nem hiszem hogy belehaltál hogy írtá egy mondtatot, most nem bántásképpen vagy kötözködésképp írom de nem értem hogy miért mindenki a google-val jön hogy ha kiteszek egy kérdést.
2022. ápr. 11. 14:57
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

#3

Mert egyszerűbb, de főleg megbízhatóbb válaszokat kapsz a Google-tól, mint az itteni felhasználóktól.

2022. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hármas, azért, mert sokan szándékosan hülyeségeket válaszolnak az ilyen kérdések alá, és akkor fél óra várakozás után lesz egy fals válaszod (amiről te nem tudod hogy az), míg google-n rákeresve azonnal helyes válaszhoz jutnál.
2022. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Köszi, #4-#5. :-) (#2 voltam)


Kérdező, ez az oldal nem a google HELYETT van.

Épp most tárgyaljuk egy szomszédos kérdés alatt...


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2022. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó figyelketek, oda rakom ki a kérdésem ahova szeretném, szerintem nem a világ vége az ha ide írom és nem a google keresőbe, bunkózni meg nem kell szerintem, és akik hülyeségeket írnak (állításotok szerint) azok magukat minősítik, további szép napot.
2022. ápr. 12. 14:04
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem bunkózott.
2022. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és kedves #6 láttam hogy jókat veszekettél ott, hogy miért is van a gyakorikérdések.hu, de amugy ahogy észre vettem ezen az oldalon a kérdések 99% olyan amit a google-n meglehet találni, vagyis akkor most minden hasonló kérdés alá odaírod hogy "gyakorikérdések.hu nem a google helyett van" vagy "google a barátod"? És amugy neked miért is baj ha gyakorikérdések.hu-ra írják mások a kérdéseit? Nincs saját életed? Valakinek okoskodnod kell hogy ne unatkozz? Mások odaírják a kérdéseit ahova akarják, neked ahoz semmi közöd, ne hősködjél mások kérdései alatt, mert nem kiváncsi rá, nem azt akarja olvasni hogy "google a barátod" ő a kérdésére akar választ kapni, oké hogy google-n gyorsabb meg pontosabb választ kap, de azért nem mindig, mert lehet hogy oldalakat kell ahoz keresgélnie ahol röviden és egyszerűen leírják azt amit tuddni akar az adott illető, ezért jó a gyakorikérdések.hu mert itt pl csak egy mondatot vagy egy szót kell elolvasnia egy oldal helyett, hogy tudja a választ, már szinte kezdem azt hinni hogy strike-tok a gyakorikérdések.hu ellen, hogy azt spamelitek minden második kérdés alá hogy "google a barátod" :D ez elég gyerekes szerintem.
2022. ápr. 12. 14:33
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

9: fölösleges ezt ragoznod, a tipikus "légyszi guglizd ki helyettem" típusú kérdések nem idevalók.


Mert az kérés, nem pedig kérdés. Ez le is van írva a megfelelő részen a szabályzatban.

2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!