Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kidobnátok egy liter friss...

Kidobnátok egy liter friss étolajat, ha belerepül egy légy?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a barátnőmmel és egy kis súrlódást okoz az eddig megszokott életmódunk. Én meglehetősen trehány vagyok, de igyekszem javítani rajta, ő pedig higiénia mániás. Ma együtt főztunk és egy légy belefulladt a serpenyőbe amit én lazán kihalásztam, ő pedig ezt látva kiakadt, hogy hogyan vagyok képes ezekután még krumplit sütni abban az olajban.

2022. máj. 12. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

#10

A #8-as válaszolót. Az ő kommentjére reagáltam.

Plusz a kérdezőnek is hasznos lehet hogy ha nem hagy szanaszét liter olajakat, akkor máskor nem szennyeződik be, se léggyel se egyébbel. :)

2022. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen ára lett a napraforgó olajnak, én biztos hogy nem önteném ki 😂
2022. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
7-9-11-es: a kérdezö a serpenyöben lévö olajban sütötte éppen a krumplit! Sült krumplist SOK olajban szokás sütni, az egy liter teljesen elfogadható mennyiség. Szóval elöször olvasd el figyelmesen, miröl van szó, utána gondolkodj, mit is olvastál, majd ezután maradj csöndben, mert csak hülyeségeket írtál eddig.
2022. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13 kiegészítéséhez, plusz a forró olajat hogy öntse vissza az üvegbe?
2022. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%

#13

Elolvastam. Szoktam krumplit sütni, soha nem kell 1-2 kanálnál több.

Persze ha nektek jobb szabadon tárolni hogy belemásszon minden akkor felőlem csináljátok, engem nem zavar csak gondoltam elárulom hogy lehet anélkül is sütögetni hogy telemenne dögökkel az alapanyag. :D

2022. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A hő fertőtleníti.
2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 XR115 válasza:
38%
Amilyen bogár mániás vagyok (sajnos) igen.
2022. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Biztos nem dobnám ki, a barátnőd meg egy ökör .

Ha nem tetszik neki a kaja, akkor egyen mást kitérdekül, de ennyire ne legyünk már finnyásak na .

2023. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!