Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb kávé,...

Melyik a legfinomabb kávé, amit a kotyogósban is ki lehet főzni?

Figyelt kérdés

Eddig mindenfajta kávét kipróbáltam kotyogósban, de egyik sem azt az ízt adja, mint egy kapszulás kávé, se olyat, mint a kv-s automatákban adnak.


Én itthon nem iszok pont emiatt kávét, mert nem finom. De máshol venni kávét drágább, mint itthon inni, ezért kérnék segítséget, hogy milyen kávét isztok, amit kotyogósban főzitek ki? Lehet vannak még kv-k, amiket még nem próbáltunk ki.


Köszönöm!



2022. máj. 29. 16:52
 1/5 anonim válasza:
93%
Nekem eddig a legjobban kotyogósból a tchibo milano stile ízlett
2022. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Kinek mi a finom kávé. És biztos vagyok benne, hogy van olyan kávé amit még nem próbáltál ki. Ha nem ízlik akkor lehet a főzési metódussal van gond.

https://www.youtube.com/watch?v=QZenkwXdQ5Q

https://www.youtube.com/watch?v=TYpzmyyIt54


Esetleg próbáld meg ebben a videóban látottakat leutánozni.

2022. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én kotyogosban és villanyos kávéfőzőgépben is a Tcibot szeretem Omniával keverve.
2022. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Csomagolásmentes boltból vegyél szemes kávét. Általában le is darálják ott neked. Ebbe az a jó, hogy vihetsz egy pici befőttesüveget vagy tároló dobozt. Vehetsz csak annyit ami egy főzésre elég. Ha nem ízlik, ki próbálhatsz másikat, nem kell egy egészet venni és gondolkozni azon mi legyen vele, ha nem ízlik. Kicsit drágábbak, 3000-4000 forintos kilós áron vannak. De brutál finomak.
2022. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Olcsóbból Segafredo, drágábból Dallmayr. Anyám mai napig az Eduschora esküszik, mert szerinte az bécsi, azt közelről importálják és azért van jó aromája.
2022. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!