Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek az ananászt a pizzán?

Szeretitek az ananászt a pizzán?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Megtűröm
96 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont most volt reggelire hawaii pizza, szóval azt hiszem igen.
2022. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak hús ne legyen mellette.😂
2022. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de el tudom fogadni, hogy más meg igen.
2022. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem, bár a songoku pizzától is rosszul vagyok.
2022. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeretem. Nekem valahogy nem illik oda ízvilágban, pedig alapvetően imádom az ananászt gyümölcs és ital formájában is.
2022. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a hawaii pizzán. Másmilyen pizzát még nem ettem ananásszal. ahhoz pedig jól illik.
2022. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hawaii pizzán tudomásul veszem, hogy van. Amúgy nem olyan vad dolog, nekem nem is az jön le, hogy hú, egy gyümölcs, hanem inkább úgy illik az ízvilághoz, pizzán savanykásabbnak is érzem.
2022. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nekem pont emiatt a Hawaii pizza a kedvencem :)

Meg van egy Summer jam fantázianevű, ott tejfölös alapon csirkemellel van az ananász, mmmm 😋

2022. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádom :D Sőt az én kedvencem: pizzaszósz, vörösbab, ananász, kukorica, sajt. Ettől a kiscsaládom haja az égnek áll. De nekem a legjobb. Ha rendelünk akkor a sima hawaii. Főleg akkor jó ha a paradicsomszósz savanykásabb, az ananász meg lédús és édes. Négysajtos pizza is extra ananásszal, úgy a jó. :D olaszok kitagadnak
2022. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Végülis szeretem, de nem annyira hogy így egyem a pizzát. Mármint vannak sokkal jobb koncepciók amiket sokkal jobban szeretek és nem fogyasztok olyan sok pizzát. Szóval ilyet csak akkor eszem, ha épp valahogy elém kerül és nincs más opció.
2022. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!