Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a rantott padlizsant?

OliaTIRA kérdése:

Szeretitek a rantott padlizsant?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! igen, én a tojásba fokhagymát préselek, úgy panírozom be, és a tetejére, még forrón sajtot reszelek.

tartárral isteni finom.

üdv.

2010. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon:)
2010. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegnap ettem eloszor sztem is fini:)
2010. szept. 22. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

még sose ettem, nem tudtam, hogy lehet rántani

ki kell kaparni a belsejét és le kell hámozni a héjját?

2010. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a hejat lekell hamozni. a belsejet en nem szoktam kivenni. besozom liszt tojas zsemlemorzsa :D de ugyis lehet hogy csak lisz tojas ugy is finom:)
2010. szept. 22. 16:11
 6/8 anonim válasza:
ennek a kérdésnek is nagyon sok az ertemlme
2010. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez van
2010. szept. 29. 16:15
 8/8 N.Balu ***** válasza:

Nem.


Amelyik zöldséget nem lehet nyersen megenni, azzal komoly baj van


Nyersen fogyaszthatatlan? Akkor valami gyanús azzal a "zöldség"-gel! Talán nem is annyira "zöld" vagy "egészséges", mint amennyire hirdetik.


A főzéssel, sütéssel a zöldségekben található jóság (pl. vitaminok, illóolajok) nagy része eltűnik: vagy lebomlik, vagy elpárolog. Kivétel ez alól pl. a sárgarépa és az ő karotin-tartalma. (karotin = A-provitamin)


Aki über-kifinomult módon megsüti, megfőzi őket, az vállalja a következményeket. Élelmi rostokat kap legfeljebb, és mást semmit.


Aki érezni akarja a zöldségek ízét, az egye meg őket úgy, ahogy azok megteremtek. Megmosva, persze.

2010. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!