Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudnék gázpalackot venni?

Hol tudnék gázpalackot venni?

Figyelt kérdés

Egyik benzinkúton sem lehet kapni, viszont nálunk szükség van rá, mert azzal főzök a tűzhelyen.


(Vas megye)


2022. szept. 28. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem benzinkúton kell keresni.

[link]


Ezeket hívd fel, ami közel van hozzád, hogy árulnak e palackot.

De még futár is van, a futár céggel is lehet, hogy meg lehet beszélni, hogy nem cserére van szükséged, hanem meg akarod venni, és utána cserélgetni.

2022. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána érdeklődök!
2022. szept. 28. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik ügyfelem is erről panaszkodott, hogy mintha eltűntek volna a palackok. Mondtam neki, hogy 15 alatt lehet már kapni indukciós főzőlapokat, én azzal főzök. Felcsillant a szeme. Mondtam neki, hogy hol vettem és milyen típust, vett ő is egyet. Legközelebb találkoztunk, azt mondja, hogy már nem is keres gázpalackot. Beleszeretett az indukciósba.
2022. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vadiúj gáztűzhelyem van. Nem fogok másba beruházni, köszönöm. Nem véletlenül van olyan itthon, amilyen.
2022. szept. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!