Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kfc panaszbejelentesre mikor...

Kfc panaszbejelentesre mikor kaptatok valaszt?

Figyelt kérdés

Aki panaszt jelentett mennyi ido utan kapott ra valaszt?

Rajuk is vonstkozik hatarido?

Kfc honlapjan elkuldtem a panaszbejelentest, de meg egy rendszeruzenetet sem kaptam hogy feldolgoznak vagy hasonlo



#McDonald's #KFC #Panaszbejelentes
2022. okt. 2. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Az a csirketakarmányos? Szerintem soha. Azonnal kellett volna kapjál. Fogyasztóvédelmi felügyelet.
2022. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Menj vissza a boltba, és írj be a vásárlók könyvébe. Arra elvileg kötelesek válaszolni 30 napon belül. Ha olyan az ügy, akkor a Fogyasztóvédelmet én sem hagynám ki.
2022. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nem szoktam ott enni, igy nem tudom a konkret termek nevet, a parom evett ott, ilyen pita szeru szendvicsben muanyag folia volt, majd megfulladt. Online jeleztem blokkal fotoval, semmi valasz
2022. okt. 2. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Max egy héten belül mindig válaszoltak a honlap kapcsolati űrlapján küldött panaszra.
2022. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha a panasz is ilyen konkrét volt, hogy "nem tudom a termék nevét", akkor ne csodálkozz, hogy fogalmuk sincs miről van szó.
2022. okt. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás a párod?
2022. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5/6 nem ilyen volt, megnyugodhatsz…:)
2022. okt. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!