Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szokott valaki saját kaját...

Szokott valaki saját kaját vinni moziba?

Figyelt kérdés
Ahová mi járunk, ott a nachossal és popcornnal kimerül a kínálat, pedig régen sokkal több mindent lehetett venni. Én pedig egyikért sem vagyok különösen oda, néha eszem max. egy kis popcornt, de nem a kedvencem. Gondolkodtam, hogy van-e aki visz magával kaját, és esetleg azt eszi a film alatt. Szeretünk mozizni, és régen gumicukrot és egyebeket is lehetett kapni, az tök jó volt, gondolkodtam rajta, hogy legközelebb ilyeneket viszek magammal, nyilván mindent úgy, hogy ne legyen hangos és könnyen, halkan lehessen megenni!? Vélemény?

2022. okt. 31. 00:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
83%
volt amikor betudtam vinni kaját, és volt amikor nem, mindig probaltunk es neha sikerült is, de volt hogy kidobattak vagy nem engedtek h bevigyuk, szoval mozi fuggo is meg hogy ki nezi a jegyet, szoval táskába ne tegyetek, kabatba, zsebbe, stb, azt nem kutathatjak aat
2022. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sose próbáltam kaját bevinni, de sose kutattak at semmit :D pedig no vagyok, nagyobb táskával is bementem már :D Bp amúgy
2022. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
Mindig viszek de sose kutattak át ugy olcsobban meg lehet úszni
2022. okt. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig viszek hozzávalókat meg egy gázpalackos kempingtűzhelyet és főzök közben egy jó töltött káposztát
2022. okt. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Kemény gyerek vagyok, képes vagyok végignézni egy filmet zabálás nélkül.
2022. okt. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Eszembe sem jutott moziban zabálni.
2022. okt. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan az ilyenek miatt, nem járunk idestova 25-éve moziba mert nem igaz hogy valakiben nincs, annyi oda figyelés és tekintett hogy ne egyen, telefonáljon, igyon egy moziba .
2022. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
#7: Ja, a fene se akarja a csámcsogást meg a szörcsögést hallgatni. Abbahagytam én is a mozizást.
2022. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Cukrot vittem már be. De az végül is nem kaja.
2022. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
4:))))
2022. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!