Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akinek Gorenje Black stream...

Akinek Gorenje Black stream BOS737E10BG sutoje van az tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Szettben rendeltuk, a beuzemeles megtortent, de nekem olyan furi ez a suto 😃

Elinditottam also-felso sutesen egy orat, ahogy a haszn. utasitasban elo van irva, viszont folyamatos kattogast hallottam, illetve a suto elejen fujja ki a levelot, ami szamomra rohadt furcsa volt

Egy ora utan rakattintottam a Stop-gombra, visszatekertem a funkcio illetve a homerseklet szabalyzot nullara, viszont akkor is ugyanugy nyomta a meleglevegot meg minden, mintha nem is allitottam volna le

Ami a masik dolog, hogy sima holegkeveres funkciot nem talaltam rajta, ki mit hasznal ehelyett? A lassu sutes funkcio ugyanerre opcional?

Elore is koszonom szepen a valaszokat, nekem egy alap zanussi volt amikor alberletben laktunk, most ez a gorenje nekem nagyon fura 😃



2022. nov. 11. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem Gorenje van, de néztem ezt is a vásárlás előtt. Légkeveréses alsó-felső sütés funkció van benne. A lassú sütés külön funkció.

A levegőt a miénk is nyomja kifelé, leállítás után is.

2022. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!