Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a neve, annak az energiaita...

Mi a neve, annak az energiaital ízű löttynek, ami koffeinmentes és pár forintért meg lehet kapni?

Figyelt kérdés
Üdv! Elég régen, (kb 2-3 éve) ittam az egyik haveroméknál egy "szar" TESZKÓS szörpöt, aminek tökre energiaital íze volt. Nagyon beindultam, mert én imádom az energiaitalok ízét. Ugyanolyan volt, mint a hellnek az íze. De elfelejtettem megnézni pontosan hogy milyen volt. De ha jól emlékszek, valami teszkós lötty. (90-100 forint,1 liter ) épp ezért tetszett meg, és mert nem kell koffeint-bevinned. Valakinek ötlet hogy mi lehetett? :/
2010. szept. 30. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen már nem létezik
2010. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz, mi is vettünk már ilyet. Tuti-frutti ízű szörp vagy mi a fene volt ráírva. Tényleg olyan íze van mint a Hellnek. Mi nem kattantunk rá úgyhogy 1x vettünk és azóta se. Lehet már tényleg nem kapni mert én sem látom mostanában a Tuskóban.
2010. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fenébe... pedig már aszt hittem hogy még árusítják... ha mégis láttok legközelebb szóljatok...
2010. okt. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!