Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik energiaital használ?

Melyik energiaital használ?

Figyelt kérdés
Szerdán 400-at futunk és 1:00-1:30 alatt le kéne futnom de nem vagyok jó futó:D Szóval lenne olyan energiaital ami használ gyorsan felszívódik és tényleg használ!:D
2011. okt. 15. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:
*400 m
2011. okt. 15. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az max abban segít, hogyvszivrohamot kapj.a teljesitmenyed nem noveli. szopogass el elotte 15-20perccel pár szem szolocukrot
2011. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze a redbull, szárnyad lesz tőle, és 10 mp alatt megcsinálod...


Édes Istenem, tényleg ennyire hülye vagy?

2011. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ember. nem tudom hány éves vagy, de 400métert röhögve kell futnod gyerekként. Én verseny szerűen sportolok, MMA-zok, de nem használok energiaitalt, mint írták, arra lenne jó hogy szívrohamot kapj, másra nem. sőt, én egyszer próbáltam energiaitalt, még thai-boxoltam, hát nemhogy jobb lett tőle a teljesítményem, volt 10perc nagyon jól kihasznált idő, és a további percekben nem bírtam egyszerűen és kb rosszul voltam. amúgy, a tanár nem fogja leharapni a fejed, még akkor se ha utolsóként futod le azt a 400métert, max kapsz 1 est, ne érdekeljen, mond meg neki, hogy majd idővel megedződsz és kész. ne energiaitalozz, semmire nem jó! és nemhiszem, hogy sokkal idősebb lennék am tőled.

16/f

2011. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

400 méter 1:30 alatt láb nélkül is lefutok, pedig egy dagadt állat vagyok...

Ásd el magad.

2011. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Sima csapvíz, csak keverj bele fél gramm speedet :DD
2011. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
80%
Szerinte meg tégy ki a célhoz egy kancsó vizet és a rajtvonalon kapj be egy féldeci derékszögű pálinkát. Első leszel hogy elérd a vizeskancsót. Osztályelső.
2011. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yehudina ***** válasza:
69%

Ha mindenáron energiaitalt akar bárki inni ahhoz, hogy jobb legyen a teljesítménye, akkor javaslom a következőket: mindenféle gyümölcsből készült italba (min. 2 dl) keverjen egy mokkáskanálnyi C vitamin port. Semmi mellékhatása nincs, legfeljebb nem lesz első a 400 m-en, viszont ezzel a napi adaggal élete végégin biztosítva lesz a napi vitamin szükséglete.

Lehet engem ismét lepontozni akár 0-ra is, akkor sem érdekel, mert tudom, hogy nem írok hülyeségeket.

2014. nov. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!