Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Győrbe mikor lesz starbucks?

Győrbe mikor lesz starbucks?

Figyelt kérdés
De most komolyan valaki tud valamit esetleg, hogy tervezik? Jo lennne hisz reggelente suliba menet ezekbe a teli idokben szivesen innek egy minosegi kavet..

2022. dec. 11. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

"...szivesen innek egy minosegi kavet.."

Hát, olyat ott pont nem kapsz.

2022. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Győrben sok helyen lehet inni minőségi kávét.
2022. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Konzumidiotizmus kimaxolva...
2022. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyik ismerősöm mondta, hogy hallotta azt, hogy lesz Starbucks Győrben. Elvileg a helye is meg van, viszont arról már semmit sem tudni, hogy ténylegesen hol lesz. Az árkádban dolgozó haverom mondta, hogy elvileg ott szeretett volna megnyitni, de volt valamilyen fajta vita belőle és mégsem lesz ott. Gondolom az egyéb kávézók, amik az emeleten meg lent is megtalálhatóak, ki voltak akadva, pl.: Frei. Biztos, hogy elhappolná a vendégeket előlük :D Mindenesetre, valahova a Baross útra, vagy Széchenyi térre esetleg Dunakapu térre kéne tenni, ha már az Árkádba nem nyithatnak üzletet. Szerintem a Plaza az nagyon kívül esik a belvárostól...
2023. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A belvárosban nagyon nagy forgalma lenne! De ha olcsóbb lenne nekik a Pláza,akkor még az is jó,szebb is mint az Árkád
2023. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen, igazából bárhova is teszik menni fognak oda az emberek, felőlem még az ETO parkban is mehet XD. De egy biztos, a győrieknek jóval több pénze van mint a fehérváriaknak vagy a pécsieknek, pedig ott van starbucks...
2023. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezekszerint Győrben még mindig van elég proli hogy egy ilyen szxros Starbucks el bírja szedni a pénzüket...igény van rá...wow gratulálok...


Mondjuk ôk csinálják jól...

2023. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

És?


Mármint már nem azért, de ide jössz, hogy ezt leírjad, mert a véleményed szerint ez a kávézó xar. Attól még, hogy neked nem tetszik, teljes mértékben tetszhet másnak. Leértékeled a kommentem, ami a kérdésre egy elég jó választ adott egyébként. Hihetetlen, hogy mennyire gyerekes és szépen szólva gyökér vagy. Kotródj már

2023. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őőő...8...ez most melyik válaszra a reakció?
2023. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem jo a Starbucks kinek mi a minosegi az mar nem az en gondom akkor tessek mashova menni vagy Freibe faradni, en is szoktam oda menni mert nyilvan mas nincs nagyon nem is rossz de nekem a starbucks jobban izlik

Koszonom a normalis valaszokat es tovabbra is varom a valaszt Győri nyitásról hátha..

2023. szept. 12. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!