Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért esik olyan rosszul a...

Miért esik olyan rosszul a reggeli kajálás (reggel 6óra körül)?

Figyelt kérdés

valamikor a gyomrom "jó hangulatba" van ,akkor nincs semmi bajom tőle csak fingok 1-2-t, de mikor nincs "jó kedvében" akkor majd hogy nem hasmesésem lesz tőle, ááá de rossz

miért lehet ez?

nagyon rég óta ez van


2010. okt. 4. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Hihi,ne haragudj kérdező,de jót mosolyogtam a kérdésed mondanivalóján!:)

Egyébként attól függ mit eszel reggel,mert egy zsiroskenyérnek biztos nem örül a gyomrod reggel hatkor,de egy csokis müzlinek tejjel biztossan jobban örülne,változtatni kéne azon,hogy igy korán reggel mit eszel!

2010. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem régen sokszor elkezdett a gyomrom csikarni félúton a munkába menet, a legkülönbözőbb helyeken szakítottam meg az utamat (népliget meg soroksárin vonatról le, be egy talán shell kútra, vécé egyáltalán nem zárható, ajtó tartás, így levegőben lógás vécé és ajtó között, lurdy, stb). Jó sokszor elkéstem emiatt. Aztán elmúlt, majd egy-két év múlva előjött megint (akkor kocsiban nulláson, tesco, auchan, kutak, stb), de már egy jó ideje nem volt ilyen. Nem tudom mitől lehetett, nem bírtam rájönni akkor sem. Nem minden nap volt, de azért egy héten egyszer-kétszer előfordult. FGF
2010. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen korán sose bírtam enni.


De próbáld ki, hogy csak egy sima üres kiflit egyél, teával, vagy kakaóval, tejjel. attól nem hinném, h rohannod kell).

2010. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetes dolog hogy reggel "üritesz", de az is lehet hogy latoz érzékeny vagy és ha épp tejes dolgot eszel a gyomrod háborog.
2010. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem esik jol a reggeli, akkor nem szabad azt eroszakolni, viszont fogyaszthatsz pl. teat reggel, aztan majd kesobb eszel.
2010. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én reggeli nélkül is sokszor járok így, hiába kelek fel indulás előtt 1 órával v 5 perccel mindig fél úton jön rám a hasmenés amitől már sokszor felkelni is utálok, mert tudom mi vár rám:( most hogy beteg szabin vagyok soha nem reggel ürítek...
2010. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


továbbra is érthetetlen:S

nah sebaj

2010. okt. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!