Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak ha 1eves lanyom...

Mit csinaljak ha 1eves lanyom reggel 10 orakkor ebred ugy hogy nem itta, eg a reggeli tapszeret? Maradjon ki valamelyik etetes?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

1éves és tápszer?

Adj neki rendes reggelit. Tejjel

HA 10-kor ébred akkor gondolom későn fekszik,tehát minden eg kicsit elcsúszik nálatok.

2011. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ihat tejet, igy is hipoallergen tapszert kap.

Adnek neki rendes reggelit, de nem rag meg sajnos, igy gyumolcsot szokott kapni keksszel vagy baba joghurtot. Neha eszik egy kis katona vajaskenyeret, de az nem elegendo egy reggelihez.

2011. szept. 24. 10:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Valoban keson fekudt az este, de csak azert mert bujik a foga es az ejszakank is eleg faraszto volt, gyakran felkelt.
2011. szept. 24. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is folyton kihagyja a reggelit mert átalussza :)Szerintem nincs evvel semmi gond,tízórait kap először és kész.
2011. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam, már nekünk is volt ilyen. Fél 10-kor kelt, akkor akartam tápszert adni, el se fogadta. Egy óra múlva tízóraizott.
2011. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem(legalábbis én igy szoktam ha ilyen van),hogy odadom neki a tápszert,tizórait nem adok már neki akkor,(vagy 1-2falat szendvicset vagy bármit,)és inkább az ebédet adom már majd neki.
2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!