Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc pizza feltéte...

Melyik a kedvenc pizza feltétetek, és melyiket utáljátok a legjobban? Melyiket próbálnátok ki legszívesebben?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem a hawaii, a paradicsom, bacon, kukorica és sajt:)

A szalámisat utálom a legjobban



2023. febr. 26. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Frutti di mare a kedvenc


Utaloma sonkasat


Kiprobalni szerintem mindet ettem mar

2023. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Tenger gyümölcsei a kedvencem, a hawai-t pedig betiltanám :)
2023. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is a Tenger gyümölcsei, Son-Go-Ku (Sonka, gomba, kukorica), hagyma, bacon, sajt, négysajtos pizza, szalámi, fekete olajbogyó, zöld olajbogyó, fokhagyma, Hawaii. Meg még sok kedvencem van.


Utálni nem utálok semmit. De a csípőset nem szeretem, így semmi ami csípős, nem kerülhet a pizzámra.

2023. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4 sajtos
2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a songoku az örök kedvenc. Egyszerű, sonka-gomba-kukorica, de én szeretem. De amúgy nálam nem nagyon van olyan, amilyet nem szeretnék. Mármint, a legtöbb feltéttel rendben vagyok, ha nem is imádom az adott feltétet, a legtöbb akkor is finom, nem hiszem, hogy bármilyet is utálnék.
2023. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Könnyebb azt írnom, mit nem vagyok hajlandó enni.

Ananászos, olajbogyós, halas vagy madaras, tengeri rémségek.

A többi jöhet.

2023. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem mindegyiket szeretem vagyis nincs olyan amit utálok. A mediterrán amit igazán szeretek, a tonhalast olivabogyóval, parmezánnal. Amit kevésbé kedvelek talán a kolbászos, de a szalámis, édes szalámisat szeretem.
2023. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a feltéttől függ, a vékony, ropogós tésztás, olasz típusút szeretem, amin kevés, de minőségi feltét van. Nem szeretem a mindennel telerakott, melegszendvics jellegű pizzákat.
2023. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a hawaii-t utálom a legjobban.

Kedvenc...jó kérdés. Az igazi olasz pizzákat szeretem vékony tésztával, jó sok feltéttel.

Mostanában nagy kedvencem lett a szalámis.

Kicsit ellentétes az ízlésünk :D

2023. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

#9 Az olasz pizza a legjobb, nyáron amikor Toscanaba megyünk olasz családtag ismerőse, egy idős bácsinak egy pizzázójába közel a parthoz, ott ettem életem egyik legjobb pizzáját.

Ég és föld mint amiket itthon árulnak pizza néven. Sokan úgy élik meg az olasz vékonytésztás pizzát mint egy kekszállagú valamit, pedig csak rossz helyen ették, mert amúgy a rendes pizza nem olyan..

2023. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!