Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy anyagilag nem engedhettétek meg magatoknak, viszont nagyon megkívántátok a mekis sajtburgert ?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ebben az esetben ?

#McDonald's #pénz #csóróság #sajtburger #éhes #megkívántam a sajtburgert
2023. febr. 27. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Elengedtem
Ettem helyette mást, ami volt otthon
Szorítottam rá pénzt a félretettből
Sírtam
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Elő.

Volt idő amikor egy szelet zsíros kenyérre futotta egész napra.

Túléltem tanultam belőle ma már nincs ilyen szerencsére, de sajnos rengeteg embernek nem a sajt Burger elérhetetlen ebben az országban hanem már a kenyér is.

2023. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Volt,persze másra se tellett.

Ettem amit otthon találtam volt hogy tejfölös tészta sajt nélkül vagy zsíros kenyér.

2023. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
elő. jobban ellen lehet állni neki mert 40 km-re van a legközelebbi. de gyrosnál fenáll a nagy kísértés. az áruk már jó fékezőerő, egyszerűen meghaladta hogy én annyit kiadjak érte, lecsökkentettem 2-3 hónapban egyszerire. olyankor gyorsan el kell nyomni magadban és és enni valami mást. én sok napja már a hambit kívánom, de inkább végül vettem bucit és kész "húst" és kotyvasztottam big mac szósz utánzatot (nekem az a nagy favorit) és valamivel olcsóbban kijöttem
2023. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Metionin ***** válasza:
100%
Diákként nagyon minimum színvonalon éltem, sokszor kellett gondolkodnom, hogy azon a héten vagy eszek vagy lefénymásoltatok egy könyvet. Sokszor kívántam meg jó kajákat, főleg nasit vagy pizzát, amit sosem engedhettem mag magamnak. De mekis burgert soha, nem szeretem az ilyen kajákat, párszor ettem de mindig fájt utána a hasam.
2023. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Előfordult, mert nekem is volt olyan időszakom, hogy zsíroskenyéren és tejfölös tésztán éltem. Egyszer kaptam 2000 ft-ot és annyira megkívántam a mekis fagyit, hogy beültem rá.

Most viszont az a helyzet, hogy már a zsíroskenyér is meggondolandó. :(

2023. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lekopogom. Ilyen még nem volt nalam sosem
2023. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nemcsak ezt az egyfajta ételt kívánhatja meg az ember.


Legfeljebb kivárom, amíg lesz rá pénzem. Ez van. (Most már az egyházban sincs semmiféle adománypénz, "segély" ha erre gondolsz.)


Max. élelmiszercsomagot adnak a családsegítőben is, végszükség esetén. Esetleg még a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál próbálkozhatsz élelmiszer csomag kéréssel.

2023. febr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatoknál is van szabályzat arra, milyen esetben kérhetsz segélyt és mennyit.
2023. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem.
2023. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 NTBS ***** válasza:
82%
Sosem, de alapból sem eszem ott. Tudok magamról gondoskodni.
2023. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!