Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Soha nem ittam még alkoholt...

Soha nem ittam még alkoholt pedig már elmúltam 18 éves most megkívántam, de nem tudom mit igyak hogy ne annyira "csípjek" be tőle? Csak lazulás képpen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 12:36
 1/5 papagenou ***** válasza:
egy finom bort ajánlok (édeset). nem túl erős, nem is lesz kellemetlen íze, ha még nem tudod h milyen az alkohol. ha szereted az édest akkor akár sangriával is próbálkozhatsz, az gyümölcsös bor.
2015. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú... Eddig hogy maradtál életben? :D Szóval komolyra fordítva: ha lány vagy akkor a sangria tényleg jó választás. Ha férfi (remélem nem) akkor egy üveg sör. :D De szerintem lány vagy szóval maradjunk a sangriánál. 1.5 literes, de nyilván nem kell benyomni az egészet. És ne úgy képzeld el, hogy megiszol két pohárral és sötétség... Pár decotől semmi bajod nem lesz. :D
2015. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Elektromann válasza:

Az ivásnak az a lényege, hogy ha nem szeretnél berúgni, akkor ne igyál túl sokat.


Azt igyál, ami tetszik neked, a legjobb, ha meg tudod szagolni, mert akkor az illatán érzed, hogy érdemes-e megkóstolni. Azt javaslom, hogy ne kemény itallal kezdj, nem hiszem, hogy jól esne egy kupica pálinka, ami jó erős :D

2015. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy én a cidereket ajánlom: somersby, carling
2015. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!