Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe kell putypurutty...

Hogy a fenébe kell putypuruttyolva inni?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek, az emberek körülöttem mind tudnak műanyag flakonból putypuruttyolva inni. De én nem. Aki nem értené, ez azt jelenti, hogy mikor isznak, ilyen jellegzetes puty-puty-puty-puty-puty hangot lehet hallani. Én meg akárhogy iszom flakonból, egyszerűen nem megy. Valaki segítsen már, hogyan kell, elveszett ember vagyok, én is putypuruttyolni akarok. 🥺

2023. márc. 10. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Legegyszerűbb, ha legközelebb azt kérdezed, aki körülötted putypuruttyolva iszik!
2023. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a glugy-glugy-gluggyal vagyok így, csak nem megtanulni akarom, hanem leszokni róla.
2023. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bekapni az üveg száját.Így jut be a levegő ami kiadja a jellegzetes gligyi-glugyi putypuruttya hangot.
2023. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek hagyva helyet.
2023. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A felső ajkaddal ne kapd be az üveg száját, bármennyire is csábító, tudom, hogy a szokás nagy úr, de állj ellen neki!

A felső ajkad, az felülről félig "bezárja" a flakon száját. És legfelül adagolva, engeded be a levegőt, résnyi helyet hagyva.


De ehhez az is kell, hogy ne nagy nyomással öntsd a szádba a piát, meg ne nyomd össze a flakont, mert akkor nagyobb lesz a nyomás, és a felső kis lyukon kifolyik a lé.

Hanem csak természetesen szívjad, mint ha pohárból innál. Akkor negatív nyomás lesz, és a levegő be tud menni.


Majd írd meg, hogy hogy sikerült, videót is csinálhatnál, szerintem nagyon sokan kíváncsiak rá! :D))))

2023. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Hagyd, hogy levegő kerüljön a folyadékba.
2023. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!