Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hell energiaitaltól folyamatos...

Hell energiaitaltól folyamatos idegesség? Személyiség változás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Hell energiaital okozhat folyamatos idegességet? Azt vettem észre, hogy amióta elkezdtem inni állandóan ideges, kiabálós, goromba vagyok... A személyiségen nagyon ki lett cserélve szó szerint nem ismerek magamra... Nem ilyen voltam. Lehetséges a Hell-től?

2023. márc. 30. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A koffein miatt van!
2023. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ne idd meg, ha ilyen hatással van rád.

A koffein ingerlékennyé is teheit az arra érzékenyeket.

2023. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Igen. De emellett még sok mást is okoz. Nemcsak koffeint tartalmaz, hanem a koffein hatását felerősítő anyagokat is. Nyugtalanság, ingerlékenység, egyes esetekben pánikroham, és a sor hosszú, mind a koffein túladagolás tünetei. Inkább térj át a természetes módszerekre.
2023. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne, persze.
2023. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Divatból issza a fiatalok 99%-a.

Remélem te nem az 1% vagy, akinek valóban ízlik.

Tedd le, semmire nem való kotyvalék. Amennyi szar van benne, okoz az mást is, csak még nem tudsz róla.

2023. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem hallottad, hogy Bruce Willis csak egyszer ivott bele a reklám forgatásán abba a lóhúgyba, és máris annyira rottyon van tőle h már beszélni is alig tud, és a saját nevét is elfelejti?!
2023. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
Igen, ezek nagymértékben mérgek.
2023. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
24. éve iszok napi fél liter energiaitalt, semmi bajom, sőt jobban nézek ki és egészségesebb vagyok az emberek 90%-ánál. A kávé sokkal károsabb, mivel vízelvonó hatású, és elsárgulnak tőle a fogaid.
2023. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
#8 Erre a vízelvonó hatásra semmi bizonyíték nincs (amit egyébként a koffein és nem a kávé rovására írnak), a sárga fogak ellen néha fogat lehet mosni, és számos jótékony hatása van, pl. tele van antioxidánsokkal. Napi pár kávé kifejezetten egészséges orvosok szerint is. Ezek hiányoznak az energiaitalokból, marad a rengeteg koffein, és az ipari szemét. Viszont legalább jó drága némelyik, így egyszerűbb lelkűek menőnek gondolják...
2023. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:
48%
Mondjuk ha neked a koffeintől személyiségváltozásod van, akkor már nem az energiaitallal kezdődött a problémád.
2023. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!