Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mekiben van olyan hogy úgy...

Mekiben van olyan hogy úgy adnak kávét hogy direkt ott akarom meginni?

Figyelt kérdés
Szóval ha "dobozba" szeretném kérni akkor mondanom kell mellé hogy elvitelre? Amúgy meg nem tudom, mert mekibe ritkán járok ha tehetem akkor inkább KFC, de kérdik hogy hány cukrot kérek bele, vagy kivan rakva és lehet venni?
2010. okt. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A mccafeban adnak rendes bögrébe is, úgyhogy ha elvitelre szeretnéd, akkor szólni kell! De alap meki étteremben egyébként papírpohárban adják.
2010. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha értem kösz McCafét azt tudom, mert ott már nemegyszer voltam, mondjuk nemjött be, eléggé shit.
2010. okt. 12. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
na ne röhögtess, a caféban normális kávé van, kávébabot őrlő gépekkel, míg a sima mekiben egy instant vackot kapsz...az, hogy nem értékeled az iható kávét a műlöttyel szemben, az nem azt jelenti, hogy a kávé a szar
2010. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, ízlésekés pofonok. És ahogy mondtam, sima mekis kávét nem ittam, mert azért tettem fel a kérdést. (Mert itt legalább anoniman röhögtettem ki magam). De amit én akkor ott ittam, az nagyon nem ízlett.
2010. okt. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!