Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Múltkor voltam a mekiben, és...

Múltkor voltam a mekiben, és a sprite helyett valami undorító poshadt vizet adott ki a gép. Ilyenkor reklamálhatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg kifogyóban volt a szirup (a Mekiben ugyanis abból készülnek az üdítők, nem az eredetit töltik bele). Ilyenkor szó nélkül ki kell cserélniük.
2011. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is tudom, mit vártam a mekitől.
2011. nov. 13. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna reklamálni, most már késő!


Szerintem egy másik üdítőt kaptál volna ingyen.


Nekem egyszer olyan volt, hogy egy szendvicsből hiányzott a sajt, és már a fele elfogyott, mikor észrevettem (sokminden más is volt benne, azért nem előbb), kaptam helyette egy újat.

2011. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor kezedben az ehetetlen/ihatatlan dologgal vissza kell sétálni a pulthoz, és szólni, hogy mi a gond. Ki fogják cserélni...jobb esetben.
2011. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 n.zsani. válasza:
ha nem tetszik a meki ne járj oda.Idegesítő hogy szidjátok közbe napi szinten ott esztek.nèzzetek magatokba!ès igen bármi problémád van készségesen segítenek,nem ezerrel üvölteni kell,meg vásárlók könyvét követelni,hanem értelmes ember módjára szólni.exmekis vezető
2012. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:

Persze, mert ha nem járna oda, akkor nem tudná szidni :)


Ha meg nincs mit szidni, ócsárolni, akkor már nincs is értelme az életnek.


Üdv, Világ! :)

2013. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!