Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis az, hogy...

Szerintetek normalis az, hogy mekis menuhoz ingyenesen jaro poharat 1500-2500ft-ert arulnak?

Figyelt kérdés

Reggelihez is adnak ami 1000ft korul lehet

Bocsi, ha hulyeseget kerdezek, de mar tobbszor felvetodott bennem😃



2023. aug. 15. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Kereslet kínálat.. han van aki megveszi akk nincs min gondolkodni
2023. aug. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem ez volt a kérdés 1-es, hanem, hogy normális-e.


Én már 5 éve biztosan nem voltam McDonalds-ban és nem is megyek be többé vásárolni. Az árakat szerettem volna megnézni a weboldalukon, de vagy az oldalukkal van a hiba vagy az én régi verziójú böngészőmmel, így tehát nem ismerem az árakat. Az utóbbi időkben mindennek eléggé felment az ára. Ez viszont nem ad okot arra, hogy 10-20 vagy 50-szeres áron áruljanak valamit, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy még 50 Ft-ba se kerül nekik 1 db pohár vásárlása, legyártatása. Ők hatalmas üzletlánc, óriási mennyiségben pedig (nekik) minden igen jelentősen olcsóbb.

Sejtegetem, hogy egy valamilyen (na de milyen? már rég láttam az árakat) étel kerül ennyibe. Az pedig nincsen rendben, hogy az ital tárolót annyiért adják, mint - most mondok valamit - egy hamburgert. Mármint, hogy egy tárolóért 1 órányi (vagy több - kinek mennyi) munkabért elkérjenek. Ezért nekem élet-idegennek tűnt a kérdés, de a megfogalmazásodból mégis úgy tűnik, hogy ez a helyzet. A tisztességes profit fogalmán ez már igen erősen kívül esik - ha valóban úgy van, ahogy írtad.


1-es! Hozzád még annyit, hogy mikor majd az életben találkozol hasonló esettel - mármint amikor a saját bőrödön tapasztalod és ingerült leszel és felháborodsz - akkor jusson eszedbe, hogy mi volt a hozzáállásod egy ugyanolyan helyzetben. Akkor majd vissza fogod vonni ezt a - nem is tudom megnevezni, talán - rideg, könnyelmű hozzáállást.


A McDonald's-ról pedig annyit, hogy már akkor is rettentően drága volt amikor utoljára vásároltam ott. Ez az (egyik) oka annak, hogy miért nem fogok náluk soha többé semmit se vásárolni.

Azt gondolom, hogy nem kevesen büszkeségből mennek oda vásárolni, tudat alatt "gondolván", hogy az jól néz ki, azt mutatja, hogy én is a divatos korosztályomhoz tartozok.

2023. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
2-es hozzászólásomhoz még annyit, hogy - ahogy mondani szokás - Azért a tisztességnek is van határa.
2023. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem a meki árulja ennyiért, hanem akik a mekiben kapjáka menühöz. Amúgy telejsen felesleges rizsát nyomtál 😁
2023. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Az igen! Álmélkodom az értelmi szinteteken, felettébb álmélkodom.
2023. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ia megvan a teljes készlet, szuperek ✌️😃
2023. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!