Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy zacskó chips egyszerre?

Egy zacskó chips egyszerre?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki egyszerre megeszik egy zacskó chipset, vagy egy zacskó burgonyaszirmot? Melyik fajta a kedvencetek?
2023. aug. 22. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ melyiket.

Van egyszemélyes kiszerelés, meg a családi.


A kicsit az ovis gyerek is megeszi, az annyira nem sok ám. Ilyet eszek kb heti 1x?

Na jó, néha a családit is, de ez ritkább nálam, talán két-három havonta, pl filmezéshez?



A kedvencem a rák koktélos pringles, a chillis-limeos lays, a taki's fuego (lila), meg a root vegetable kettle amiben van sárgarépa, fehérrépa és cékla csipsz vegyesen (ebből is a cékla a kedvenc, ha lehetne kapni csak magában azt, az lenne a top favorit)

2023. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
*bocsi nem kettle márkájú a root vegetable, hanem Tyrells
2023. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van 40 grammos csomag meg 200 grammos is.A kicsit bizonyára mindenki meg tudja enni.
2023. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én csak nagyot veszek mert úgy jobban megéri árban, de nem eszem meg egyszerre. Olyan 3-4 napig ki szokott tartani, én is csak este filmnézés közben szoktam enni. A kedvencem a lays sajtos, de általában azt választom amin van egy kis akció is.
2023. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
gyerekkoromban mikor még megfizethető volt a Lays és a Chio, 90 grammos chipsek voltak a nagy csomagosak, nem 70. és ez a gyermeki énemnek egyszeri (el)fogyasztást jelentett. szóval vagy valami trollkérdés a chips kevéssége, drágasága miatt, vagy te vagy a kirívó eset aki ne mbír(na) megenni egy zacsival
2023. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon drágák ezek.500 forint meg 1400 forint egy zacskóért..Akkor már inkább előre csomagolt mikróban pattogtatható kukorica.Az sokkal olcsóbb.
2023. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A vicc az, hogy a gyártó szerint a porció 25 g lenne.


Na ez is pofátlanság tőlük. Senki nem fog csak 25 g csipszet megenni, de ez az érték az, aminek a tápanyag táblázatával még nem sül le a pofájukról a bőr.

2023. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kitana. ***** válasza:
100%

Nagy Layst veszek általában, paprikásat vagy sajtosat, simán megeszem egyszerre, általában valami sori mellett elrágcsálom. De nem veszek olyan gyakran, csak néha hétvégén, ha ilyen lazulást tervezek.

Vagy a Chionak a sajtos tortillacsipszét, az 110 gramm, azt is megeszem egyszerre.

2023. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon chipses vagyok.

A Chio Taccost, Big Pepet, bármelyik Cheetost (a nagy zacskósat is) egyszerre megeszem, mert ezeket szeretem a legjobban.


A krumpliszirmok (Lay's, Tescós, Coopos krumplichipsek) kétszerre mennek, még a kiscsomagosak is, mert azok engem nagyon eltelítenek.


A tortillachipsekből bármennyi lemegy sajtszósszal, meg még magában is.


Rájöttem, hogy ez azért van, mert a kukoricachipseket sokkal jobban szeretem, minta krumplichipseket, tehát nem az adag nagyságától függ.


Zöldség-gyümölcschipseket pedig egyáltalán nem veszek, azokat nem szeretem. Kivéve a legkisebb csomagolású, 40 grammos hullámos almachipset 1 évben 1x, ha nagyon elmegy az eszem. Egyébként az sem.

2023. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki nem?
2023. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!