Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A savanyú káposzta főzeléket...

A savanyú káposzta főzeléket le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Egy egész dobozra való van. Sajnos a családban csak én szeretem. Egy kicsit elszámoltam magam kaja ügyileg, így ma már biztosan nem fogom megenni, mert nem kívánom. (tegnap főztem). Sajnos a családban csak én szeretem. Ma is főztem, amiből holnapra is marad, így félő, nem fogy el. Le lehet fagyasztani?
2023. szept. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, de ha nagyon puhára fözted, akkor elöfordul, hogy kiolvasztás után szétesik, viszont ez csak az állagán változtat, az ízén nem.

Ha kiolvadt, utána fel kell forralni, akkor összeáll a leve rendesen, nem marad vizes.

2023. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább ropogós a káposzta. 🙂Köszönöm. Csak én is attól félek, összeesik utána.
2023. szept. 25. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nem lesz baja. Meg lassan olvaszd ki, a hütöben, ne kezd kapásból melegíteni, mikrózni, mert attól jobban szétmegy, ha gyorsan olvad. Lassú kiolvasztás esetén nem lesz baja, már sokszor csináltam.
2023. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú káposzta jól viseli a fagyasztást.
2023. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én a töltött káposztát szoktam lefagyasztani.
2023. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!