Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Véletlen a wolt futárt húztam...

Véletlen a wolt futárt húztam le mert az étterem kevesebb kaját küldött, vissza lehet vonni?

Figyelt kérdés
Futárt ezért lecseszik, nehogy az legyen Ő ette ki...
2023. okt. 8. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az ügyfélszolgálatnak jelezd a problémát. Azt is hogy nincs meg minden amit rendeltél, meg hogy az értékelést módosítsák. Ilyenkor vagy küldenek egy újabb futárt a hiányzó tételekkel vagy jóváírják az árát kreditben, + a következő kiszállítás ingyenes.
2023. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Rendelésen rajta van mit keretél, nem csaszik le a kiszállítót valószínű a cég hibázott.
2023. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szarok már rá, csak a futár gyereket ne csesszék le miattam...
2023. okt. 8. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Felhívtam volna a rendelőt és ha kéri az elmaradt ételt, akkor kiküldöm valakivel.
2023. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Futártól ilyenkor levonják az étel árát, ami a csomagból lemaradt. Ha az étterem a balfasz és összecseréli a rendelést, ügyfél ezt jelzi akkor is levonja a rendelés árát a futártól, közbe az ügyfél a kaját megtartja.
2023. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!