Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet az elkészíte...

Szerintetek lehet az elkészített fehérjét shakerből inni? A múltkor abból ittam és a barátom el kezdett velem veszekedni, hogy azt pohárba ki kell önteni, nem a shakerből kell meginni, mert az milyen már... :D

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

nem mindegy? az összetételén nem változtat..

vizet is mindegy miből iszod, akkor is csak víz lesz

2023. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A haverod egy idióta. : D
2023. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Lehetni lehet, de pohárból mégis csak igényesebb. Igaz, hogy úgy meg duplán kell mosogatni.
2023. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Kevesebbet kell mosogatni,nem változik az összetétele.
2023. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem ér, ha nem pohárból iszod, de arra is figyelj, hogy fehérborhoz való kristálypohár legyen! Különben teljesen hatástalan lesz!
2023. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Mindig a shakerből iszom.

Sőt, vizet is szoktam a flakonból, juj, el is ásom magam.

2023. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre valo a shaker. Abban tudod osszekeverni es abbol meginni
2023. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem én a teremben edzés után iszom meg a saját proteinemet. (Tehát nem a pultostól veszem, aki értelemszerűen pohárban szolgálja fel)

Ha saját port keverek be, akkor kellene kérnem poharat a pultból vagy hogy?

Az ostoba spanod jár terembe?

Az edzés előttit is (amit szinte mindenki iszik edzés közben is) pohárba viszi be a terembe? :D

Amit amúgy nem is lehet sok helyen.

2023. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem edzőteremben történt az incidens, hanem otthon. Nem a spanom, hanem a párom :). És pont azért ittam shakerből, hogy ne koszoljak be egy tiszta poharat, hiszen a shakerből is meg tudom inni, de szerinte az csak arra való, hogy elkészítsük benne, nem arra hogy meg is igyuk belőle.. :)

Azóta látványosan átöntöm egy pohárba, had örüljön a lelke. :)

Köszönöm a válaszokat. :)

2023. okt. 15. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem is jár terembe, fogalma sincs, hogy ebbe semmi "mert az milyen már" probléma nincs, csak ő látja bele.
2023. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!