Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki akarom probálni magam...

Ki akarom probálni magam hamburger és pizza evő versenyeken. De nem tudok olyan helyeket ahol egész évben lehet menni. Hol lehet ilyen helyet találni? Jöhet az összes amit tudtok

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 02:07
 1/5 A kérdező kommentje:
+ még annyi hogy elsősorban Békésmegye és környéke az aktuálisabb mert Békésmegyei vagyok. De a távolabbiakat is irjátok. Köszi
2023. okt. 16. 02:17
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon szerencsére nem jellemző ez a baromság. Én konkrétan még egy ilyenről sem hallottam.
2023. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban a debreceni plázában volt egy hely ahol ha x időn belül megetted, akkor nem kellett kifizetned. Nem tudom megvan-e még.
2023. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg van 1 aktuális kuskunhalason. De pl dunántulon 2 hely is van s itt magyarországon is nepszerű kezd lenni. Nemrégiben pl chili evö verseny volt ( mondjuk oda nem mentem csak hallottam
2023. okt. 16. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban volt már több is, bár sajnos nem látok ilyet sehol meghirdetve.
2023. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!