Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha élelmiszert vásároltok,...

Ha élelmiszert vásároltok, megnézitek mindennek az árát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
természetesen, söt általában nem csak a ráirt árat, hanem azt is kiszámolom, hogy 1 kg-nak mennyi lenne az ára, mert csak igy lehet összehasonlitani egymassal.
2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megnézek!!!Árak,élelmiszer összetevők,származási hely!Én egy tudatos vásárló vagyok,nem dőlök be a csábitó akcióknak!!=)
2010. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Aki nem nézi az árat annak nem kell a pénzért megdolgozni.A múltkor muszály volt megvennem egy 5 kg-os sót 414Ft-ért.Két nap múlva egy másik üzletben olyan minőségű sót láttam kilóját 45Ft-ért!
2010. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..,akkor ez egy jó vétel volt!!=)
2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja!!! Én is! Anyósom tanított meg az előttem szóló módszerére! És milyen igaza is van! Elsőre csábítónak tűnhet az akció, aztán ha utánaszámolsz, rájössz, hogy nem is annyira akció az az akció...
2010. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
már számolni sem kell ha jó a szemed minden árcédulára kivan írva hogy mennyi belőle kilója vagy literje azokat az árakat kell csak összehasonlítani
2010. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Mi az,hogy aki nem nézi az árat annak nem kell megdolgozni a pénzért????? Ekkora baromságot öcsém!


Őszintén mi nem minden esetben nézzük meg, de meg is dolgoznak azért a szüleim amink van!!!!!

Apum hajnali fél 2kor kel viszi a boltjainkba az árút, aztán egész nap meló az üzemben. Haza ér késő délután, és csodálkozom, hogy nem fejel bele a leveses tányérba a fáradságtól, és van,hogy még utána is folytatja a melót, hisz a vevőknek nem lehet azt mondani, hogy "bocs fáradt voltam nincs áru" !! És még mindig hallom a hangját, fél 9van szóval még le sem feküdt!!!


Szóval ekkora baromságokat azért nee jó?


22/L

2010. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval ekkora baromságokat azért nee jó?"


Pofátlan vagy, vagy hülye? Én semmiféle baromságot nem írtam!

2010. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyen piti dolgokon ne veszekedjetek már!A 22L-ék nagy lábon élnek,és megdolgoznak érte keményen azért nem nézik az árakat...
2010. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!