Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kávékapszula felhasználása...

Kávékapszula felhasználása kotyogósban?

Figyelt kérdés
kaptam két doboz nespresso kávékapszulát amit nem tudnék felhasználni, mert más fajta kapszulás kávéfőzőm van. de arra gondoltam hogy barkács megoldásban ha felvágom őket, a kétszemélyes kis kotyogóst még megtömhetem a tartalmukkal. milyen ötletnek tartjátok? ha ezekben is ugyanúgy darát szemeskávé van ( a csomagolás szerint igen, arabica is robusta keveréke) működhet?
2023. okt. 17. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Simán lefőzhető kotyogósban. Én még instant kávét tartalmazó kapszulával nem találkoztam, de megpróbáltam újratölthetővel lefőzni és nem sikerült. Becsomósodott és eldugultak tőle a kis furatok.
2023. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
lefőztem, teljesen vállalható lett. hogy higgyétek el hogy vannak ilyen kapszulák, ennek a márkának pl. [link] mint ennél is és azoknál a változatainál ahol tejpor is van benne többnél is instant kávét ír összetevőknél
2023. okt. 18. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!