Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tesznek Pesten a...

Miért nem tesznek Pesten a hamburgerbe vöröshagymát?

Figyelt kérdés
Három különböző helyen is enni akartam,de sehol nem akartak beletenni a mai nap folyamán.Csak csalamádét,mustárt,pirított hagymát.Egyik se való bele,csak a nyers vöröshagyma.
2010. okt. 18. 23:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Legalább 5-6 helyet tudok ahol gond nélkül beletesznek amit csak akarsz, volt ahol még főtt, felkarikázott tojást is beleraktak nekem (miután láttam hogy más kajájukba rakják és Kértem).
2010. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kispesten a Határ úti metróaluljárónál tesznek bele nyers hagymát
2010. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Határ úti metrónál tuti, hogy van benne. Az enyémben is volt. :)
2010. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Már bocs, de az igazi Magyar hamburgerbe csalamádé való meg fasírt!
2010. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

csalamade es fasirt? akkor az nem hamburger:D


a hamburger -> burger hus (daralt marhahus) + hagyma + kecsap


/a hagyma lehet nyers vagy piritott/


ennyi.. ha mar teszel bele mast is az mar nem hamburger, hanem valamilyen-burger (saladburger, cheeseburger) meg az se mindegy mekkora hust teszel bele, ha mar 1/4 font sulyu akkor mar nem hamburgernek hivjak hanem quarter pounder-nek :D sajttal meg 1/4 pounder with cheese (sajtos negyedfontos - lasd Pulp Fiction) :D

2010. okt. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
00..59. Valóban, amit Te irtál, az a fasirtos zsömle. Tényleg magyar étel, de semmi köze a hamburgerhez. Különben hol merik hamburgernek nevezni?
2010. okt. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Az eredeti hambiba,vöröshagyma,csemegeuborka,mustár,kethup és természetesen a húspogácsa való!

A csalamádésat viszont imádom!Igazi retro!

Hagyma nélkül nem lenne igazi az egész,bár én még nem találkoztam olyan büfével, ahol nem tettek bele!

Minden jót!

2010. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csemegeuborka?mustár?szerintem kétséges.Saláta,hagyma,húspogácsa,ketchup!Tojással is ismerem.De csalamádé?Ilyen is csak nálunk van.A hamburger szerintem ne legyen savanyú(ság)
2010. okt. 19. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:

A mekibe eredeti recept alapján készítik a hamburgert,bármilyen meglepő!!!

Nézz utána a receptnek ,mielőtt kétségbe vonod a válaszom,és tojásokkal dobálózol!:D

Minden jót!

2010. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a mekiben kicsi hamburgert adnak drágán,oda nem járok
2010. okt. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!