Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért isznak az emberek kávét...

Miért isznak az emberek kávét ha pocsék az íze 0 a hatása és drága?

Figyelt kérdés
Most nem a nescafe 3az1-benről beszélek, hanem a bika erős otthoni főzött kávéról.
2023. okt. 25. 12:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam még hogy hasmenést is okoz, akkor miért? Miért vagy mi éri meg ennyyire benne az embereknek?
2023. okt. 25. 12:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ásványvvíz vásárlókon már sikerült túltenned magad, most jöhet a kávéról is a heti két kérdés? :D
2023. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert mazohisták. Szeretnek szenvedni.
2023. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek nem pocsék az íze, sőt, finom.

Nem a hatásért iszom, hanem mert finom, és egyébként is iszom valamit a reggelim mellé. Tea, kakaó, kávé - valami kell.

Mondjuk nekem is van egy csomó étel, amit kifejezetten utálok. De most nem fogom megkérdezni, hogy mások hogyan képesek megenni őket. :D

2023. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretik az ízét, illetve a koffeinnek élénkítő hatása van. Sokaknak pedig ez már gyakorlarilag egyfajta rituálé is, egy mindennapos szokás
2023. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
90%
Ha neked a kávézás drága, akkor menj el utcát seperni, mert azzal is simán tudnád finanszírozni. 😂
2023. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó kávé nagyon nagyon finom. Én már csak az íze miatt is iszom. Van hatása, reggel azt sem tudom hol vagyok, megiszom a kávémat és felélénkülök. Az külön bónusz, hogy megyek utána a wc-re, napközben már nincs ezzel gondom. A kávézás kifejezetten élvezetes.
2023. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretem. Számomra nem jó az íze, akármilyen kávét igyak. De ez idősödve, vagy egy korai kezdésű munkával nagyon egyszerűen rá lehet szokni.

22 vagyok, mióta hajnal 6 kor kezd a munkám, sokszor iszom bent kávét. Másképp nem bírom. Energia itallal cserélgetve

2023. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kávénak nem pocsék az íze esetleg elkészítési gondok lehetnek.Tudományosa elismert a koffein élénkítő hatása.
2023. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

“0 a hatása”

“bika erős”


Na, itt már ellent is mondtál önmagadnak! Ahogy előttem is írták, attól erős a kávé, hogy tele van koffeinnel, aminek élénkítő hatása van!

Élénkítő hatás, vendégváró ital - ezek hétköznapi dolgok róla, valakinél pedig rituálé is egyben a kávéivás! Amúgy az illata jó, és bár önmagában szinte tényleg pocsék (kevesen szeretik úgy), de ízlés szerinti mennyiségű cukorral és/vagy tejjel/tejszínnel már nagyon kellemes íze van!


Én is imádok mindenféle kávét, és ettől függetlenül jegyezném meg, hogy a főzött az eredeti hamisítatlan “kávé”, míg a 3az1-ben és hasonló specialitásokat csak jóval később találták ki, leginkább fokozott ízélmény céllal!

2023. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!