Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Teletál futárnak karácsonyi...

A Teletál futárnak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
5hete rendelek a teletáltól ebédet és mind az ételekkel mind a futárral meg vagyok elégedve hogy nap mint nap 150 km ert el vezet ahol lakom és nagyon pontos.és karácsony közeledtével szeretnék egy kis ajándékot adni neki hogy megköszönjem ez jó ötlet?
dec. 1. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, de ha nem ismered annyira, hogy tudd minek örülne, úgy nehéz kitalálni mi legyen. Talán borítékban borravaló ?
dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam
dec. 1. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy kis kártyát tegyél a borítékba a pénz mellé, amiben megköszönöd a munkáját, meg kellemes karácsonyt kívánsz neki.
dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Te honnan veszed, hogy napi 150 km-t vezet oda, ahol laksz? 😂 Szerinted ha egy csomagot feladnak Nyíregyházán, ami pl Hévízre megy, azt egy futár viszi 500 km-t? 😂 Ne őríts már meg...
dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Én értem a jó szándékodat, és ez tiszteletre méltó dolog. Le a kalappal. De annyira gejl ez a kari ari a futárnak, hogy szinte rosszul vagyok a gondolattól is.
dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet, adj neki, örülni fog
dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy emberi gesztusnak, így karácsony közeledtével jobban örülne. Fogjál vele kezet, és mondd el neki azt, amit leírtál, és köszönd meg a munkáját, pontosságát. Hidd el, erre jobban fog emlékezni, mint egy sima borravalóra.
dec. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

alapjaban veve aranyos...de a tescos kasszas neninek is fogsz adni? A buszsofornek? Utcasepro?

Mindannyian csak a munkajukat vegzik ugyanugy a futar is.

Kapnak fizut

dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

"nap mint nap 150 km ert el vezet ahol lakom"

Ennyire csak nem lehet senki ostoba.

dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!