Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kenőmájas kenyérre mit tesztek?

Kenőmájas kenyérre mit tesztek?

Figyelt kérdés
Zöldségre (paradicsom, paprika, hagyma) és kenőcsre (majonéz, ketchup, mustár) gondolok. Mi illik hozzá szerintetek, mi ízlik nektek?

#kenőmáj
dec. 1. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát a majonéz, ketchup, mustár semmi esetre sem illik a kenőmájashoz. Igazából szerintem a kenőmájashoz a legtöbb szósz egyáltalán nem illik.
dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Paprika szerintem. De abból is inkább ami kevésbé édes(TV paprika).
dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 ebben egyet értünk, én is így gondolom. Én sajtot és hagymát szoktam tenni feltétnek. Vagy parizert rá, és reszelt sajttal melegszenyának.
dec. 1. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Én csak erőspaprikát szoktam rátenni. Szerintem más nem nagyon illik hozzá. Esetleg még retek vagy uborka.
dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Retek amúgy illik hozzá, meg esetleg ami még jó lehet az a bébi spenót és a koktél paradicsom kis fokhagymás olajjal.


Illetve az új hagyma.. de alapvetően még szalonna is illik hozzá, csak már a májkrém is alapból egy kalóriabomba.


Egyébként ha nagyon be akarod szószozni akkor én ilyen kigyóuborka és gulyáskrém vagy pirosarany pöttyökkel próbálkoznék vagy erőspista esetleg.

dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ritkán eszek, de nekem sajttal és paradicsommal ízlik legjobban.

Szerintem a ketchup is illik hozzá.

Szoktam pizzakrémre is kenni kenőmájast, rá sajtot, rá hagymát, és melegszendvicsnek megmelegítem mikróban vagy szendvicssütőben.

De nekem a többiek válasza is tetszik.

dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekként ketchuppal ettem, ma nem is értem...


Most savanyú káposztát eszek hozzá, vagy paradicsomot, esetleg újhagymát.

dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Amit felsoroltál zöldségek és/vagy sajt amivel még finom. Akármilyen sajt, trappista, lapka sajt, vagy az a háromszög alakú kocka a kerek dobozban :D
dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát pedig én ketchuppal vagy paradicsommal szeretem a legjobban. Remélem, azért nem tagadtok ki :-) Kedvencem a májas+paradicsomkarika+sajt melegszendvicsnek.
dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kitana. ***** válasza:
60%
Ketchupot szoktam, ha eszem néha ilyet.
dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!