Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Regnum szelőmájasról mi a...

Regnum szelőmájasról mi a véleményetek? (Spar sajátmárkás termék. ) Milyen az íze? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Ma szétnéztem a boltban, ez volt az egyedüli, aminek összetevői nem ipari szalonnával vagy sertészsírral kezdődtek. 53 % sertésmáj, az nem olyan rossz arány. Nincs benne vér, sertésbőr, lép és egyéb szörnyűségek.Szóját és tejet is csak nyomokban tartalmazhat.Ismeri valaki? Ízletes? Vagy van olyan márka, amit én nem fedeztem fel, és normálisak az összetevők? Házi májast majd máskor, jelenleg bolti kéne.

2013. febr. 22. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk, de hogy milyen volt az íze, már nem emlékszem. Nem voltak vele kapcsolatban negatív élményeim. De ha már kenőmájas és spár, akkor én ott a kimérős pultban vettem, amikor oda jártam. Lehet az is regnum volt, szóval ez a legegyszerűbb spáros kenőmájas, és nekem az volt a kedvencem, pedig próbáltam márkás drágákat is, de nem verte semmi. És szerintem a kimérősnek akkor már jobb az ára.
2013. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!