Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Látott már valaki Magyarország...

Látott már valaki Magyarországon olyan tejberízst, ami olyan dobozban van, mint a dobozos tej?

Figyelt kérdés
Németországban szoktam ilyet venni, naggggggyon finom.
2009. ápr. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanúgy nem kapható itt nálunk ez a tejberizs, mint az Almdudler, meg a Mikado :(

Nálunk az MDF piacon van egy stand, akik kijárnak Németországba, és hoznak mosóport, meg Mikadót meg mindenfélét, ami itt nincs.

Esetleg ilyen lehetőséggel hozzá tudsz jutni itthon is. Én is így szerzem be a létfenntartáshoz nélkülözhetetlen étcsokis Mikadomat :)

2009. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan kis tálkásat láttam, az is német. Régen szinte minden nap azt ettem ;)

De ez konkrétan olyanban van, mint a dobozos tej? Elképzelni nem tudom. (különben M.o-n semmi nincs már megszokhattuk...)

2009. ápr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én se láttam,de nemrég nyílt Aldi a környékünkön.szerintem nézd meg ott is,hátha.
2009. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!