Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mélyhűtő 3-4 napja résnyire...

Mélyhűtő 3-4 napja résnyire nyitva maradt, a tartalmát még felhasználnátok?

Figyelt kérdés

Kinti garázsban lévő mélyhűtő nyitva maradt résnyire. Bejegesedett az egész, nem is lehet becsukni, a benne lévő ételek még fagyossak, de hogy napközben milyenek voltak, meg hany fok volt nem tudni.

Család egyik fele szerint jó még az, van egy rakás nyers csirke, mirelit elősütött csirke falatok, sültkrumplik stb.


Én max. a fagyira, gyümölcsökre mondanám, hogy oké, esetleg a krumpli, de az sem jó ízűen.


Mit gondoltok?



dec. 13. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora tömeg nehezen olvad ki, és nincs sehol olyan idő az országban, hogy smi kiolvad, bissza tudjon fagyni.
dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvadt ki. Még a garázsban is fagy.
dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nem olvadt ki.
dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel persze, semmi baja ugyanúgy tartotta a mínusz 18 fokot csak többször kapcsolt be.
dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvadt ki. Kizárt.


Ha félsz, főzd meg, és fagyaszd le készételként.

dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nyáron jártam így, egész napra résnyire nyitva maradt az ajtó. Csak jégkrémek és egy készétel volt benne, mind felolvadt, kidobtam.
dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!