Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szegediek ennyire szeretik...

A szegediek ennyire szeretik a sárgarépát, TV-paprikát és a rizst?

Figyelt kérdés
A szomszédba költözött egy szegedi család. Azt vettem észre, hogy a pörkölt készítésekor a hagymával együtt megdinsztelnek egy kiló TV-paprikát. Ha tárcsán sütögetnek, mindig telepakolják a tárcsát sárgarépával meg TV-paprikával (a hús mellé). A rizst meg túladagolják a töltelékekben és a rakott ételekben (az dominál). Ez jellemző a szegediekre, vagy egyedi eset?

dec. 14. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy család így főz nem feltétlenül egész Szeged így csinálja.Nem kell általosítani.
dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Normál ember NEM hússal akar jóllakni, hanem föleg zöldségekkel, meg körítéssel. Ez nem szegedi sajátosság, hanem egészséges életmód
dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan, Szeged Magyarország egyik legnagyobb városa, lehet, hogy olyan ember is van, aki kutyának képzeli magát, és pórázon sétáltatja magát (csak, hogy egy beteg példát hozzak.) Akkor minden Szegedi ilyen? Ez a kérdés nem is tudom, hogy hogyan születhetett meg.
dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Szerintem tévedsz. az csak 79 dekagramm paprika volt.
dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom minden nap náluk ebédelsz, rendesek lehetnek, hogy meghívnak.
dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, jó szomszédok, gyakran hívnak meg, de mi is őket.
dec. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!